Evden Eve Nakliyat

Yıllardır evden eve nakliyat hizmeti sunan firmamızı bütün Türkiye tanımaktadır. Firmamız yaklaşık 40 yıldır ev ofis taşıma hizmeti sunuyor. Hizmetimiz İstanbul merkezli olup bütün Türkiye içerisinde şehir içi ve şehirler arası olmak üzere sunulmaktadır.

Sigortalı evden eve taşımacılık kavramını ilk oplarak ortaya atan firmamız taşımacılık sektörünün içerisinde bulunan ve en iyi hizmet gerektiren evden eve nakliyat hizmetine yeni bir bakış açısı getirdik.

Çalışanlarımızın işlerinde uzman olmaları ve bununla birlikte sundukları hizmette tamamı ile işlerini severek emek vermeleri çevremizin her zaman genişlemesini sağladı. Eşyalarınızın en iyi şekilde taşınabilmesi için gerekli olan bütün araç gereçlere sahip olan firmamızın aynı zamanda geniş ve büyük ev eşyası depolama alanları da bulunmaktadır.

Evinizde bulunan bütün eşyalarınızı darbelere ve toza karşı koruyabilecek nitelikli ve çeşitli ambalaj – paket malzemeleri ile korunaklı hale getiriyoruz. Mobilya ve mobilya türü eşyalarınız için görevlendirdiğimiz sertifika sahibi personelimizle bütün mobilyalarınızı söküp yeni adreste eksiksiz kurulumunu yapıyoruz.

Beyaz eşyalarınız ve avizeleriniz için elektirikçi ve tesisatçı göndermekteyiz. Bu personellerimiz eşyalarınızı söküp diğer adreste takarak çalışırlığına test etmektedirler.

Kurumsal anlamda ve profesyonel olarak evden eve nakliye hizmeti sunan firmamızdan istediğiniz zaman ücretsiz olarak ekspertiz hizmeti alabilirsiniz.

İstanbul evden eve Nakliyat